Jak szybko zwalczać pluskwy?

Znalazłeś pluskwy w domu i zleciłeś naszej firmie wyeliminowanie tych szkodników? Choć na pewno sam nie pozbędziesz się pluskiew, możesz znacznie ułatwić naszym ekspertom ich eksterminację.

Doradzimy, jak rozpoznać, że ten nieprzyjemny owad zadomowił się w Tobie i jak pozbyć się pluskwy w łóżku i ubraniach przed przybyciem profesjonalistów.

Jak zidentyfikować problem z pluskwami?

Czy zauważyłeś w swoim domu dziwne brązowe owadyi myślisz, że to może być pluskwa? Zanim zaczniesz badać, jak zabijać pluskwy tak szybko i skutecznie, jak to możliwe, powinieneś najpierw upewnić się, że jest to naprawdę właśnie ten irytujący gatunek owada. Jednocześnie jednak konieczne jest szybkie działanie, ponieważ te małe szkodniki mogą wyrządzić ogromne szkody.

Obecność pluskiew w gospodarstwie domowym sygnalizowana jest głównie czerwonawymi, swędzącymi ugryzieniami, które pojawiają się u ludzi z dnia na dzień na odsłoniętych częściach ciała. Pluskwy, które żywią się ludzką krwią, najczęściej przebywają blisko łóżek, aby nie były daleko od źródła pożywienia. Można jednak również znaleźć ich kryjówki za meblami, pod dywanem, wokół framug drzwi i okien, za tapetą lub w różnych pęknięciach i szczelinach.

Możesz również powiedzieć, że pluskwy rozmnożyły się w twoim domu dzięki pozostałościom ich obnażonej skóry i odchodom , które wyglądają jak małe czarne kropki. Całą sytuację mogą ułatwić specjalne pułapki na klej, które służą jako urządzenie monitorujące, które może potwierdzić lub obalić obecność szkodników. Wystarczy umieścić je pod łóżkiem lub za meblami i odczekać co najmniej tydzień przed sprawdzeniem, co się do nich przykleiło.

Jak pozbyć się pluskiew w mieszkaniu

Chociaż wiele osób myśli o pozbyciu się pluskiew w domu, lepiej od razu zapomnij o tej opcji. Bezpłatnie dostępne środki owadobójcze i porady „gwarantowane”, które można znaleźć w Internecie, w żaden sposób nie rozwiążą problemu rozmnażania się szkodników. Wręcz przeciwnie, produkty te mogą podrażniać pluskwy, roznosić je po całym domu i pogarszać sytuację.

Możesz pozbyć się pluskiew, kontaktując się z ekspertami Ochrony Przed Szkodnikami, którzy zadbają o ich profesjonalną utylizację!