Dezynfekcja dla firm

Usługi dezynfekcji dla firm
Usuwanie wirusów, bakterii, grzybów

Realizujemy profesjonalne usługi dezynfekcji powierzchnie dla wszelkiego rodzaju firm i branż.

Dezynfekcja pomieszczeń biurowych, magazynowych, produkcyjnych czy użyteczności publicznej jest realizowana metodą oprysku drobnokropelkowego oraz ozonowania.

Zabieg dezynfekcji wymaga całkowitego opuszczenia obiektu. Po wykonaniu zabiegu dezynfekowane powierzchnie, które mogą mieć bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi należy przemyć. Pomieszczenie należy dokładnie przewietrzyć.

Zwalczanie drobnoustrojów w firmach

Nasze usługi dezynfekcji dla firm polegają na całkowitym wyeliminowaniu wszelkich drobnoustrojów, które zagrażają Tobie, Twoim pracownikom i Klientom.

Dezynfekcji tak naprawdę zostają poddane wszystkie powierzchnie w danym pomieszczeniu.  Są to podłogi, blaty, maszyny, urządzenia, regały i wiele innych.

Dezynfekujemy także szpitale i przychodnie, oddziały medyczne czy środki transportu. Każda z powierzchni, niezależnie od branży jaką prezentujesz, powinna być raz na jakiś czas dezynfekowana.

Ponadto należy zastanowić się nad regularną dezynfekcją klimatyzacji i wentylacji.

Gdzie często wykonujemy zabiegi dezynfekcji?

 • zakłady produkcji spożywczej oraz gastronomia,
 • dezyfekcja środków transportu w przemyśle mięsnym, mleczarskim i wytwórni pasz,
 • fermy drobiu,
 • szpitale, ambulatoria, środki transportu chorych,
 • pokoje hotelowe i pensjonaty,
 • pomieszczenia i samochody po osobie zmarłej,
 • środki transportu odpadów komunalnych,
 • gabinety dentystyczne i protetyczne.

Skuteczna walka z drobnoustrojami w Twojej firmie

Nasi technicy DDD przestrzegają podczas realizacji zabiegów wszelkich zasad BHP. Są ubrani w odpowiednią odzież ochronną i pilnują, by cały zabieg był realizowany w trosce o bezpieczeństwo Twoich pracownikó i Klientów.

Eliminowanie mikroorganizmów może odbywać się przy pomocy różnych metod i technik. Są one dobierane w zależności od rodzaju bakterii, wirusów czy roztoczy znajdujących się w pomieszczeniu oraz od stopnia ich nagromadzenia.

Znaczenie ma rodzaj pomieszczenia, jego przeznaczenie oraz znajdujące się w nim sprzęty. Skuteczność zabiegu zależy od właściwie dobranej metody. Wiedza i doświadczenie specjalistów DDD, gwarantuje dobór właściwej metody; dezynfekcji termicznej, termiczno-chemicznej, chemicznej, ozonowanie.

 

Zamgławianie termiczne

Przestrzenie w sklepach i innych lokalach sprzedażowych są specyficzne. Dezynfekcja sklepów często wymaga wykorzystania w pracy zamgławiacza termicznego. Dzięki temu, środek dostaje się do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Sklepy zazwyczaj mają dużą wysokość, a siedlisko mikroorganizmów może znajdować się na najwyższej półce. Zabieg zamgławiania pozwala na skuteczną walkę z wirusami i bakteriami także w tych warunkach. 

Inną bardzo często stosowaną metodą dezynfekcji w sklepach i powierzchniach dużych, są generatory ozonu. Ozon jest niewidoczny i po zabiegu nie pozostawia za sobą śladu, jednak jest rónież bardzo skuteczny i radzi sobie z wszystkimi wirusami, bakteriami i grzybami.

Nasza firma posiada zaplecze techniczne w postaci wielu generatorów ozonu, dzięki czemu nawet bardzo duże powierzchnie nie stanowią problemu dla naszych techników.

Ozonowanie

Zabieg ozonowania O3 to gwarant skutecznej eliminacji odoru, drobnoustrojów i mikroorganizmów takich jak: wirusy, bakterie, grzyby – pleśnie, roztocza i pluskwy.

Tak naprawdę, z ozonu można skorzystać w każdej branży i w każdym środowisku. Ze względu na swoje unikatowe możliwości jest polecane do stosowania szczególnie w wymagających i wrażliwych obiektach takich jak:

 • Szpitale, sale operacyjne i zabiegowe, sale chorych, gabinety stomatologiczne, wszelkiego typu zakłady opieki medycznej, izolatki i inne.
 • Hotele, siłownie, baseny, sauny, solaria.
 • Biura, centra konferencyjne.
 • Kuchnie i bloki żywienia.
 • Żłobki, przedszkola, szkoły, sale wykładowe..

Dezynfekcja klimatyzacji i instalacji wentylacyjnych

Terminowa realizacja czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji czy wentylacji to obligatoryjny obowiązek każdego przedsiębiorcy, szczególnie takiego, który prowadzi hotele, restauracje i inne pomieszczenia, w których licznie gromadzą się Klienci..

Realizujemy takie zabiegi w zależności od potrzeb, metodą oprysku lub ozonowania. Jeśli jesteś ciekaw, jak wygląda proces dezynfekcji w Twojej firmie i pragniesz otrzymać bezpłatną wycenę, napisz lub zadzwoń już dziś.